קלנועיות בזול

קלנועיות להתניידות נוחה ומהירה בתוך היישוב או במפעל
אם אתם מחפשים כלי תחבורה קטן ונוח איתו תוכלו להתנייד בתוך היישוב, קלנועיות הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. קלנועית היא כלי תחבורה המונע באמצעות מנוע חשמלי ומצבר הניתן להטענה בקלות בשקע ביתי, ומאפשר נסיעה חופשית למרחק מצטבר רב בתוך היישוב. הקלנועית מאובזרת במושב נוח, סוכך גדול וכל אביזרי הבטיחות הנדרשים לנסיעה בנתיבי תחבורה בתוך היישוב. העולם של קלנועיות כולל שורה של דגמים ברמות איכות ועוצמה שונות, אך כולן מספקות את מערכות הבטיחות הנדרשות, לרבות תאורה קדמית ואחורית, מנגנון עצירה, סטיק ניווט חשמלי ומערכות חירום לבלימה וייצוב הקלנועית. כמו כן, מצויידת הקלנועית במערכת קפיצים ובולמי זעזועים המספקים נסיעה חלקה ונוחה בתנאי שטח עירוניים טיפוסיים.

להתנייד בקלות ממקום למקום ביישוב או במפעל
קלנועית הוא כלי תחבורה במיוחד עבור חברי אוכלוסיית גיל הזהב המבקשים להתנייד ביתר קלות ובצורה עצמאית, ללא תלות בבני משפחה או אנשים אחרים. באמצעות הקלנועית ניתן לנסוע לקניות בסופר, לבקר חברים, לצאת לטיול ברחובות היישוב, להגיע למועדון החברים ולהתנייד לכל מקום ביישוב במהירות, בקלות ובנוחות. כמו כן, הקלנועית כוללת שטח אחסון המאפשר לאחסן תיק, שקי קניות, בקבוק מים ועוד. הסוכך המובנה של הקלנועית מאפשר לעשות בה שימוש גם במהלך ימי הקיץ החמים, וגם במהלך החורף, כשכל מערכות החשמל של הקלנועית מבודדות היטב ואטומות לחדירת מים.

מומלץ להיעזר באיש מקצוע בבחירת הקלנועית המתאימה
בבחירת קלנועיות מומלץ להיעזר באיש מקצוע המכיר את כל האפשרויות ויודע להתאים את הקלנועית האידיאלית בהתאם לתנאי הדרך בהם צפויה הקלנועית להתנייד, מאפייני השימוש בקלנועית וכדומה. כמו כן, נתן להתאים קלנועית לשימוש עסקי על רצפת הייצור של מפעלים רחבי מימדים, ואף לחבר לה עגלה נגררת להובלה של ציוד במשקלים קטנים. את ההתאמה המיטבית של הקלנועית למשתמש יוכל לעשות למענכם איש מקצוע, שיוכל לבצע את ההתאמה גם על בסיס מערכות החירום והבטיחות הנדרשות על פי מאפייני השימוש הצפויים. אם אתם מעוניינים לרכוש קלנועית לטובתכם האישית או לטובת בן משפחה קרוב, צרו קשר ואנו נסייע לכם לבחור את הקלנועית המתאימה לכם ביותר, בהתאמה למאפייני השימוש וברמות מחיר אטרקטיביות ותחרותיות.