צימרים עם בריכה

צימרים עם בריכה פרטית
התחרות בין הצימרים הרבים הולכת וצוברת תאוצה והזכייה בלבם ובכיסם של הנופשים הישראלים הפכה למשימה שמקדשת את כל האמצעים.
אולם, כפי שקורה בדרך כלל כאשר שוק גדל ונוצרת תחרות, הצרכן, אשר הינו במקרה זה הנופש הישראלי, רק מרוויח מתחרות זו.

בכדי לזכות בתחרות על בחירתם של הנופשים הישראלים, הצימרים השונים יוצרים עוד ועוד אטרקציות, מעניקים צ'ופרים, משדרגים את הצימר באמצעים שונים ואף מוזילים את המחירים.
התחרות משדרגת את הצימרים ומעלה אותם ברמה ואילו אנו הנופשים רק נהנים ומרוויחים יותר.

אחת מן האטרקציות החדשות אשר הופכת לרווחת ביותר ויותר צימרים, הינה אטרקציה מפנקת ומצ'פרת במיוחד – צימרים עם בריכה פרטית.

רבים מתקשים עם בריכות, במיוחד בעונות העמוסות – בשיא הקיץ ובתקופת החגים.
בתקופות אלו על אף החום הכבד והרצון להימלט למקור מים צלול – ההמולה הרבה הקיימת בבריכות, העומס במשפחות ובילדים והלכלוך שנוצר בעקבות זאת מרחיק רבים מן הנופשים מן הבריכות השונות הקיימות במלונות ובצימרים ברחבי הארץ.
האופציה החדשה והמענגת של צימר עם בריכה פרטית מאפשרת להתגבר על קושי זה ולמצוא מפלט בבריכה נקייה, מרווחת, קרירה ומפנקת בלי הצורך להתמודד עם המון רב של ילדים שקופצים, לכלוך של אחרים, צעקות ומרחב מחייה קטן מאוד – בריכה פרטית בצימרים השונים מאפשרת לחוות חוויה אחרת לחלוטין.

בצימרים אלו מקבלים המתארחים בצימר, מלבד החדר המפנק, הג'קוזי וארוחת הבוקר גם בריכה פרטית אשר הגישה אליה ניתנת לכל צימר בנפרד, בריכה פרטית בצימר – חלום מפנק וכיפי במיוחד שמתאפשר הודות לתחרות בין הצימרים ששדרגה את השהות בהם.

בצימרים עם בריכה פרטית מקבלים הנופשים לחוות ולו ללילה או שתיים את החוויה שרבים חולמים עליה- להשתכשך, לשחות, לצוף וליהנות בבריכה פרטית בצימר, אופציה זו מהווה שדרוג מהנה במיוחד לאלו הרוצים ליהנות מקצת פרטיות – לזוגות בחופשה רומנטית והן משפחות הרוצות את כל הבריכה לעצמם.

צימר עם בריכה פרטית יכול להוות אופציה נהדרת הן לחופשת קיץ והן לחופשת חורף.
בקיץ הבריכה הקרירה מהווה מקום מפלט מושלם מן החום והכבד ואילו בחורף הבריכות מחוממות ואין דבר נפלא יותר מלהשתכשך בבריכה הפרטית והחמימה יחד עם בן הזוג כשבחוץ קר ויורד גשם זלעפות.

כמו כן, צימר עם בריכה פרטית להבדיל מאותן דירות דיסקרטיות בתל אביב מגשים הן את חלומם של זוגות בחופשה רומנטית המחפשים פרטיות ואינטימיות והן את חלומם של משפחות המעוניינות גם הן בפרטיות וביכולת ליהנות רק מהדברים הטובים שבחוויית הבריכה, בלי הדברים הפחות נעימים שמתלווים לכך.

צימרים עם בריכה פרטית פרושים לכל רוחב המדינה – החל בצפון וכלה בדרום ומהווים שדרוג מהנה ומפנק במיוחד לחופשת הקיץ ולחופשת החורף ומציעים חוויה בלתי נשכחת של שהייה בצימרים מפנקים במקומות היפים ביותר בישראל בתוספת של בריכה פרטית המשדרגת את החוויה ומעלה אותה לכדי אידיאליות.